orkestra özel yazılım çözümleri

 

Şirketinizin ihtiyaçlarına uygun çözümler

Paket programlar firmaların genel ihtiyaçlarını karşılamak için yazılmışlardır. Oysa ki; her kuruluşun kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır.Bu ihtiyaçların doğru çözümünü paket programlarda aramak yanlış olacaktır.

En verimli şekilde şirketinizi yönetmek ve sorunları çözmek için işleyiş analiz edilmeli ve  süreçlerine uygun özel yazılımlar ile verimlilik sağlanmalıdır.

Orkestra yapısı itibari ile kaliteli ve kararlı özel yazılımlar geliştirmek için tasarlanmıştır. Tüm özel yazılım çözümlerimizde filtreleme, yetkilendirme, güvenlik ve raporlama özellikleri  aynı kalitede ve hassasitte çalışmaktadır. Orkestra bu anlamda özel yazılım çözüümlerine farklı bir anlayış getirmektedir.

orkestra özel yazılım çözümleri


Sizi Dinliyoruz

Özel yazılım çözümlerinde proje başarısını belirleyen en özemli faktör, müşteri ihtiyaç ve isteklerini doğru anlamak ve doğru uygulamaktır. Bu amaçla özel yazılım ihtiyacı olan firmayı öncelikle dinliyor ve ihtiyaçlarını doğru anladığımızdan emin oluyoruz.


Analiz Dokümanları ve Süreçler

Elde ettiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler ile ihtiyaçlarınızı birleştirerek süreç ve analiz dokümanı hazırlıyoruz. Bu döküman içerisinde oluşacak programın örnek ekran görüntüleri ve veri ilişkileri yer almaktadır.Versiyonlama yöntemi ile çalışan bu iç sürecimizle firma istekleri doğru şekilde modellenmektedir.


Özel Yazılımda Fiyatlandırma ve Sözleşme

Özel yazılım çözümlerinde fiyatlandırma yapılacak işin süresine ve kapsamına  bağlı olarak belirlenmektedir. Orkestra kısa proje süreleri ile müşterilerine ekonomik ve kaliteli özel yazılım çözümleri sunmaktadır.

Sözleşme aşamasında proje planı ve iş süreçleri yazılı olarak sözleşmeye eklenmektedir.

Bağlantılar: